شرایط و قوانین استفاده

شرایط استفاده از حساب کاربری :

 1. سرویس کافی بده به منظور جذب حمایت مالی برای استریمر ها و تولید کننده های محتوا و همچنین جذب حمایت برای سازمان های خیریه دارای مجوز راه اندازی شده است. هرگونه استفاده دیگر و یا سوء استفاده از این سرویس برای امور مجرمانه یا خلاف قوانین کشوری ایران توسط کاربران ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده ،حساب کاربری شخص متخلف به صورت دائم مسدود و به مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد.

 2. ر شخص حقیقی و حقوقی تنها می تواند یک حساب کاربری در وب سایت کافی بده داشته باشد و حساب کاریری تنها قابل استفاده برای صاحب خود حساب است همچنین امکان استفاده و بهره برداری حساب کاربری کافی بده توسط شخصی غیر از سازنده حساب کاربری ممنوع بوده و کلیه مسئولیت حقوقی و مادی حساب بر عهده صاحب حساب می باشد.

 3. کاربران در سرویس کافی بده می بایست در زمان ثبت نام و استفاده از سرویس کافی بده در حفظ و نگهداری کلیه اطلاعات خود دقت کنند. مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات ثبت شده و استفاده از سرویس کافی بده بر عهده کاربران میباشد. کاربران موظف هستند، اطلاعات هویتی خود را به صورت کامل و صحیح وارد کنند و در صورت بروز هرگونه مغایرت، عواقب آن متوجه کاربر خواهد بود.

 4. ایجاد حساب کاربری با استفاده از نام و هویت حقیقی یا حقوقی شخص دیگر به عنوان جعل هویت شناسایی خواهد شد و حساب کاربری شخص خاطی مسدود خواهد شد

 5. تنها راه ارتباطی برای موضوعات پشتیبانی و پیگیری سوالات کاربران ایمیل و سیستم پشتیبانی معرفی شده داخل سایت کافی بده می باشد، در صورت استفاده نامناسب از راه ارتباطی با تیم کافی بده و ایجاد مزاحمت برای تیم پشتیبانی (شامل ارسال پیام تکراری به تعداد زیاد، استفاده از الفاظ رکیک و فحاشی به شخص حقیقی یا حقوقی، تهدید و خشونت بر علیه تیم پشتیبانی و تیم اجرایی کافی بده ، توهین به دین، مقدسات، سیاست و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران) امکان ارسال پیام برای حساب کاربری شخص متخلف تا مدت معلوم (شامل 1 ماه تا مسدودی کامل حساب کاربری) مسدود خواهد شد.

 6. کاربران امکان واگذاری یا فروش حساب کاربری خود به دیگران را ندارند. در صورت مشاهده، تیم کافی بده علاوه بر مسدود سازی حساب کاربری شخص متخلف، حق هر گونه پیگیری قضایی را نیز بر خود محفوظ می دارد. همچنین مسئولیت و عواقب آن بر عهده شخص حقیقی/حقوقی متخلف می باشد.

 7. رعایت کلیه قوانین سرویس کافی بده برای کلیه کاربران ضروری می باشد و نقض و سوء استفاده از هر کدام از این قوانین به طور کلی ممنوع است و در صورت نقض هر کدام از قوانین کاربری به نحوی که عمل کاربر منجر به هر میزان زیان و خسارت مادی و معنوی و برندینگ کافی بده شود، تیم کافی بده حق هر گونه شکایت رسمی در مراجع قضایی بر علیه متخلف را برای خود محفوظ می دارد و شخص خاطی می بایست کلیه خسارت وارده را جبران نماید.

 8. در صورت مسدود شدن حساب کاربری حقیقی یا حقوقی افراد، تنها راه آزادسازی آن ارتباط با پشتیبانی است و ساخت حساب کاربری دیگر توسط آن شخص ممنوع می باشد و کافی بده حق مسدود سازی مجدد آن حساب کاربری را برای خود محفوظ می‌دارد.

حقوقی :

 1. درصد پورسانت سایت از مبالغ حمایتی ۴ درصد از هر تراکنش می‌باشد که شامل ۱ درصد کارمزد درگاه و حواله بانکی و مابقی هزینه هاستینگ می باشد.

 2. در صورت انجام هرگونه تراکنش غیر مجاز (فیشینگ، استفاده از حساب بانکی بدون اطلاع صاحب مالک حساب و غیره) توسط حامی یا شخص دارنده سرویس کافی بده. مسئولیت هرگونه عواقب بر عهده شخص دارنده درگاه پرداخت خواهد بود. همچنین در صورت درخواست مراجع قضایی کشور مبنی بر دریافت اطلاعات حساب کاربری شخص مورد نظر، تیم کافی بده همکاری لازم را انجام خواهد داد.

 3. تمامی تراکنش‌های صورت گرفته تنها باید از طریق درگاه‌های معتبر و مشخص شده در کافی بده انجام شود و کاربر فقط امکان اشتراک گذاری درگاه خود را در سرویس‌های دارای مجوز جمهوری اسلامی ایران دارد. هرگونه استفاده دیگر برای جلب حمایت غیرقانونی است.

 4. استفاده از سرویس جذب حمایت کافی بده تنها در قالب قوانین جمهوری اسلامی ایران امکان پذیر است و به کارگیری آن برای هرگونه اعمال مجرمانه ای مانند شرط بندی، پیش بینی، مسابقات غیر قانونی، بخت آزمایی، قمار و سایر موارد مشابه ممنوع است و موجب پیگرد قانونی از مراجع ذی‌صلاح خواهد شد.

 5. استفاده از سرویس کافی بده برای جلب حمایت به منظور امور حزبی، سیاسی و یا مذهبی و امور غیر قانونی، به طور کلی ممنوع بوده و حساب کاربری خاطی مسدود خواهد شد.

 6. تمامی حمایت‌های جذب شده توسط کاربران به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ای و تنها توسط درگاه ها یار ها (زرین پال، آی دی پی و …) به حساب وارد شده توسط کاربر کافی بده واریز خواهد شد. در صورت بروز هر گونه اختلال و مشکل در این زمینه تمامی مسئولیت مربوطه متوجه به سرویس درگاه پرداخت مورد نظر خواهد بود.

 7. کافی بده این حق را دارد که در هر زمان قوانین و شرایط استفاده را تغییر دهد و کاربران موظف اند که به صورت دوره ای و قبل از هر بار استفاده از سرویس، قوانین و شرایط استفاده از کافی بده را مجددا با دقت مطالعه نمایند.